Акумуляторний блок зберігання енергії LINMC-7S120

Блок LINMC-7S120 – високоємний акумуляторний блок, розрахований як високострумовий акамулятор для автономних систем резервування електропостачання будинків, квартир, важливих інфраструктир офісу та виробництва, обладнання операторів телекомунікаційного зв’язку.

Докладніше
Сафмохідна платформа гном із РПГ7

Інженерна роботизована платформа Гном з бойовим модулем під РПГ: була розроблена по запиту ССО ЗСУ, та з успіхом використовувалась на східному напрямку Українкьского фронту під час оборонних та наступальних операцій.

Докладніше
Реактивный скутер на реактивній подушці з імпульсними двигунами для десантно-штурмових військ

Актуально, коли треба:

  • наступати, а поля заміновані та зсуви,
  • в умовах виконання небезпечних робіт в екстремальних або в надзвичайних ситуаціях.
Докладніше
Платформа GNOM-камікадзе під танкову міну

Основні функції дистанційно-керованої платформи:

  • Ліквідація легких транспортних засобів
  • Ліквідація броньованих транспортних засобів
Докладніше
Польова зарядна станція Temerland

Основне завдання польової станції Temerland – забезпечення електропостачанням тактичних підрозділів у екстремальних умовах.

Докладніше
РОБОТ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ Кобра

РОБОТ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ Кобра, служить для дистанційного патрулювання вулиць в період пандемії і не тільки, з метою розриву ланцюжка прямого спілкування між поліцейським і громадянином.

Докладніше
Безпілотний роботизований модуль Скорпіон

Являє собою мобільне багатофункціональний засіб вогневої підтримки і розвідки рівня рота – батальйон для охорони периметра і кордонів.

Докладніше
Безпілотна роботизована платформа-роботоносець Скорпіон 2

Скорпіон 2 оснащений ліфтами для чотирьох роботів – сателітів. Сателіти здійснюють функції моніторингу та репітеру для збільшення дальності зв’язку між оператором та материнською безпілотною роботизованою платформою.

Докладніше
Роботизована платформа ЛАСКА 2.0

Безпілотна (автономна) платформа ЛАСКА 2.0 – мобільне багатофункціональний засіб вогневої підтримки і розвідки рівня рота – батальйон для охорони периметра і кордонів.

Докладніше
Безпілотний автомобіль Спартан

Система управління безпілотного (автономного) автомобіля спроектована спеціально для заміни людини в умовах виконання небезпечних робіт в екстремальних які надзвичайні ситуації, умов монотонного повторення операцій

Докладніше
Безпілотна роботизована платформа ГНОМ

Безпілотна роботизована платформа ГНОМ розроблена для ведення спостереження і розвідки, доставки боєприпасів, продовольства і евакуації поранених, а також є репітером для збільшення дальності радіозв’язку і роботом-сателітом для більших роботизованих платформ.

Докладніше
temerland-gnom
Безпілотна роботизована шестиколісна платформа ГНОМ

Нова безпілотна розробка ГНОМ представляє собою багатофункціональну роботизовану платформу з розширеними функціями: підвищена прохідність по пересіченій місцевості, посилений захист від вологи для переміщення через брід, управління платформою в умовах роботи засобів радіоелектронної боротьби.

Докладніше
temerlan-gnom-6-wheels-2
Безпілотна платформа для логістики ТУРАН

Нова безпілотна розробка ТУРАН є багатофункціональною роботизованою платформою для логістики з наступним функціоналом: перевезення логістичних вантажів, доставка їжі та боєприпасів, транспортування поранених.

Докладніше
Byklet_ASUTP_lico
Camel bag – тактичний рюкзак

Цей рюкзак з сонячними панелями прекрасно підійде для груп спеціального призначення, професійним військовим, рибалкам, мисливцям, туристам – всім, у кого може не виявитися доступу до електромереж, але є необхідність регулярно заряджати мобільний телефон, планшет і т.п.

Докладніше
Роботизована турель СТРАЖ

Бойова роботизована турель “СТРАЖ” призначена для патрулювання периметру роботизованими вогневими точками з метою здійснення контролю території від несанкціонованого доступу.

Докладніше