РОБОТ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ Кобра

РОБОТ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ Кобра, служить для дистанційного патрулювання вулиць в період пандемії і не тільки, з метою розриву ланцюжка прямого спілкування між поліцейським і громадянином.

Докладніше
Безпілотний роботизований модуль Скорпіон

Являє собою мобільне багатофункціональний засіб вогневої підтримки і розвідки рівня рота – батальйон для охорони периметра і кордонів.

Докладніше
Безпілотна роботизована платформа-роботоносець Скорпіон 2

Скорпіон 2 оснащений ліфтами для чотирьох роботів – сателітів. Сателіти здійснюють функції моніторингу та репітеру для збільшення дальності зв’язку між оператором та материнською безпілотною роботизованою платформою.

Докладніше
Роботизована платформа ЛАСКА 2.0

Безпілотна (автономна) платформа ЛАСКА 2.0 – мобільне багатофункціональний засіб вогневої підтримки і розвідки рівня рота – батальйон для охорони периметра і кордонів.

Докладніше
Безпілотний автомобіль Спартан

Система управління безпілотного (автономного) автомобіля спроектована спеціально для заміни людини в умовах виконання небезпечних робіт в екстремальних які надзвичайні ситуації, умов монотонного повторення операцій

Докладніше
Camel bag – тактичний рюкзак

Цей рюкзак з сонячними панелями прекрасно підійде для груп спеціального призначення, професійним військовим, рибалкам, мисливцям, туристам – всім, у кого може не виявитися доступу до електромереж, але є необхідність регулярно заряджати мобільний телефон, планшет і т.п.

Докладніше
Роботизована турель СТРАЖ

Бойова роботизована турель “СТРАЖ” призначена для патрулювання периметру роботизованими вогневими точками з метою здійснення контролю території від несанкціонованого доступу.

Докладніше