Наземна роботизована платформа СолоМандра-ЛД

НРП СолоМандра-ЛД, є легким, малопомітним універсальним комплексом, який швидко трансформується з логістичного засобу у протимінний трал або в елемент штурмового порядку піхоти, здатний працювати під впливом засобів РЕБ.

Докладніше
SoloMandraPreview
Акумуляторний блок зберігання енергії LINMC-7S130

Блок LINMC-7S130 – високоємний акумуляторний блок, розрахований як високострумовий акамулятор для автономних систем резервування електропостачання будинків, квартир, важливих інфраструктир офісу та виробництва, обладнання операторів телекомунікаційного зв’язку.

Докладніше
akumulyatornyj-blok-zberigannya-energiyi-linmc-7s130
Самохідна платформа гном із РПГ7

Інженерна роботизована платформа Гном з бойовим модулем під РПГ: була розроблена по запиту ССО ЗСУ, та з успіхом використовувалась на східному напрямку Українського фронту під час оборонних та наступальних операцій.

Докладніше
Реактивный скутер на реактивній подушці з імпульсними двигунами для десантно-штурмових військ

Актуально, коли треба:

  • наступати, а поля заміновані та зсуви,
  • в умовах виконання небезпечних робіт в екстремальних або в надзвичайних ситуаціях.
Докладніше
Платформа GNOM-камікадзе під танкову міну

Основні функції дистанційно-керованої платформи:

  • Ліквідація легких транспортних засобів
  • Ліквідація броньованих транспортних засобів
Докладніше
Польова зарядна станція Temerland

Основне завдання польової станції Temerland – забезпечення електропостачанням тактичних підрозділів у екстремальних умовах.

Докладніше
РОБОТ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ Кобра

РОБОТ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ Кобра, служить для дистанційного патрулювання вулиць в період пандемії і не тільки, з метою розриву ланцюжка прямого спілкування між поліцейським і громадянином.

Докладніше
Kobra Police _ Robot
Безпілотний роботизований модуль Скорпіон

Являє собою мобільне багатофункціональний засіб вогневої підтримки і розвідки рівня рота – батальйон для охорони периметра і кордонів.

Докладніше
Безпілотна роботизована платформа-роботоносець Скорпіон 2

Скорпіон 2 оснащений ліфтами для чотирьох роботів – сателітів. Сателіти здійснюють функції моніторингу та репітеру для збільшення дальності зв’язку між оператором та материнською безпілотною роботизованою платформою.

Докладніше
Роботизована платформа ЛАСКА 2.0

Безпілотна (автономна) платформа ЛАСКА 2.0 – мобільне багатофункціональний засіб вогневої підтримки і розвідки рівня рота – батальйон для охорони периметра і кордонів.

Докладніше
Безпілотний автомобіль Спартан

Система управління безпілотного (автономного) автомобіля спроектована спеціально для заміни людини в умовах виконання небезпечних робіт в екстремальних які надзвичайні ситуації, умов монотонного повторення операцій

Докладніше
Безпілотна роботизована платформа ГНОМ

Безпілотна роботизована платформа ГНОМ розроблена для ведення спостереження і розвідки, доставки боєприпасів, продовольства і евакуації поранених, а також є репітером для збільшення дальності радіозв’язку і роботом-сателітом для більших роботизованих платформ.

Докладніше
temerland-gnom
Безпілотна роботизована шестиколісна платформа ГНОМ

Нова безпілотна розробка ГНОМ представляє собою багатофункціональну роботизовану платформу з розширеними функціями: підвищена прохідність по пересіченій місцевості, посилений захист від вологи для переміщення через брід, управління платформою в умовах роботи засобів радіоелектронної боротьби.

Докладніше
temerlan-gnom-6-wheels-2
Безпілотна платформа для логістики ТУРАН

Нова безпілотна розробка ТУРАН є багатофункціональною роботизованою платформою для логістики з наступним функціоналом: перевезення логістичних вантажів, доставка їжі та боєприпасів, транспортування поранених.

Докладніше
Byklet_ASUTP_lico
Camel bag – тактичний рюкзак

Цей рюкзак з сонячними панелями прекрасно підійде для груп спеціального призначення, професійним військовим, рибалкам, мисливцям, туристам – всім, у кого може не виявитися доступу до електромереж, але є необхідність регулярно заряджати мобільний телефон, планшет і т.п.

Докладніше
Роботизована турель СТРАЖ

Бойова роботизована турель “СТРАЖ” призначена для патрулювання периметру роботизованими вогневими точками з метою здійснення контролю території від несанкціонованого доступу.

Докладніше
Логістично-евакуаційна платформа Тайра

Наземна роботизована платформа (НРП), що здатна замінити 4-6 бійців особового складу, які можуть ризикувати своїм життям та здоров’ям під час евакуації.

Докладніше
Тайра
Роботизована платформа вогневої підтримки Гном-ВП

Наземна роботизована платформа (НРП), Гном-ВП призначена для нанесення вогневого ураження бойовим порядкам противника двома РПГ-7 та встановлення мін.

Докладніше
preview-gnom-vp
Наземна роботизована платформа для мінування Гном-мінера

Наземна роботизована платформа (НРП), Гном-Мінер призначена для дистанційного мінування та рейдових операцій у “сірій зоні” шляхом встановлення на ґрунт двох або чотирьох мін.

Докладніше
Mine-preview-half