Немає нічого ціннішого ніж людське життя і йде час …

TEMERLAND – унікальний проект української компанії з розробки  безпілотних комплексів та платформ, модернізації транспортних засобів  агропромислового комплекса, гірничодобувної промисловості,  цивільних і автомобілів спеціального призначення в безпілотні наземні комплекси.

TEMERLAND – зареєстрована торгова марка українського розробника і постачальника автоматизованих систем управління виробництвом – ІНФОКОМ ЛТД.

Світові тенденції на сьогодні такі, що все менше небезпечних і рутинних операцій виконують люди, і все більше їх передають роботам. Відповідно, ринок робототехніки розвивається стрімко, пропоновані рішення стають більш інтегровані з потребами промислових підприємств (агропромислові підприємства, гірничодобувна галузь). Роботи набувають навичок і функцій, необхідні для успішного і самостійного завершення операцій або навіть самостійного завершення цілої місії.

Ми розуміємо, що немає нічого ціннішого ніж людське життя (безпека) та час, що йде. Для вирішення цих завдань ми докладаємо максимальних зусиль.

Наші партнери